SODYUM PER KARBONAT

SODYUM PER KARBONATGörünümü             : Beyaz katı halde
Kimyasal Adı         : Sodium percarbonate
Kimyasal Formülü : Na2CO3.1-1/2H2O2
Ambalaj Şekli        : 25 Kg.lık torbalarda
Kullanım Alanları  :

Sodyum Per karbonat, Hidrojen Peroksit ve Sodyum Karbonat kimyasalları kullanılarak, akışkan yatak granulasyon prosesi ile üretilmektedir.

Sodyum Per karbonat, su ortamına sağladığı Aktif Oksijen ve Soda sayesinde; güçlü seviyede ağartma, sterilizasyon, su yumuşatma, temizleme ve koku giderme özelliklerine sahiptir. Bunun yanı sıra kokusuz olması, insan sağlığına ve çevreye zararlı herhangi bir kimyasal içermemesi nedeni ile çevre dostu bir kimyasaldır.

Sodyum Per karbonat, tekstil ve kağıt sektöründe, bazı gıda sanayi uygulamalarında ağartıcı ve dezenfektan olarak, kişisel temizlik ürünleri formülasyonlarında ağartıcı olarak, yaygın olarak deterjan ve leke sökücü OXI ürünlerinin formülasyonlarında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; su arıtma işlemlerinde, sert yüzey temizliğinde ve küf giderme işlemlerinde dezenfektan, ağartıcı ve koku giderici olarak da kullanılmaktadır.

Vitrindeki Ürünler

 • Kalsiyum Hidroksit

  KALSİYUM HİDROKSİTKalsiyum hidroksit sönmemiş kirece su ilave edilmesiyle elde edilen kimyasal bileşiktir. Kristal beyaz renkli toz halde bulunur.

 • Baryum Klorür

  BARYUM KLORÜRBeyaz toz haldedir. Higroskopiktir. Baryum elementinin suda çözünebilen en önemli tuzlarındandır.

 • İzo Butanol

  İZO BUTANOL

  Alkol tipi yardımcı bir organik solventtir. Aromatik hidrokarbon solventlerle kombine edilerek; alkid-amino, akrilik amino sistemlerde ve nitroselüloz...

 • POLİ VİNİL ALKOL

  POLİ VİNİL ALKOLPolivinil alkol suda çözünür bir polimerdir. Bir polivinil esterinin (polivinil asetat) hidroliziyle hazırlanır.